logo panel klientaDodaj ogłoszenie          panel klientapanel klienta          
maszyny
Katalog firm Giełda maszyn
maszyny rolnicze
 
Branza:
Kategoria:
Podkategoria:
Producent
Województwo
Powiat
Miasto
  Działalność
produkcja handel
usługi inne
 
maszyny budowlane
Ogłoszenia
Targi, Wystawy
Dodaj firmę +
REKLAMA
Strona Główna > Katalog firm > LEMARPOL - wózki widłowe
 
LEMARPOL – Wózki widłowe Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, wyłącznie z polskim kapitałem. Jej działalność datuje się od 1994r.

Posiada znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak KOMATSU, TOYOTA, LYSON, itp.

Firma osiągnęła duży sukces na polskim rynku dzięki elastyczności przy sprzedaży dla klienta i dużej gamie oferowanych wózków widłowych. Oferujemy wózki z napędem: benzynowym, gazowym, benzynowo-gazowym, diesel i elektrycznym. Około 30% sprzedaży to wózki noew, pozostała część to maszyny używane.

Spółka posiada zakład remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzane są remonty wspomnianych maszyn. Zakres remontów i napraw od niewielkich, bieżących napraw do remontów kapitalnych, w tym również remontów silników.

Wyremontowany sprzęt jest oferowany klientowi do sprzedaży. Każda maszyna po remoncie posiada kartę gwarancji ważną nawet przez okres 24 miesięcy.

Poszczególni pracownicy zaplecza warsztatowo-naprawczego oraz obsługi serwisowej zostali kompleksowo przeszkolenia przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego, w następstwie czego uzyskali uprawnienia konserwatorskie UDT, co stawia firmę w czołówce dystrybutorów wózków widłowych na terenie Polski w zakresie spełniania wymogów Unii Europejskiej. Dzieki temu, Spółka stała się od 2003r. Dealerem firmy KOMATSU, której wózki widłowe cieszą się coraz większym powodzeniem i osiągają coraz większy procent udziału w rynku krajowym.

Ofertę sprzedaży Firmy poszerza sprzedaż części zamiennych do wszelkiego typu wózków widłowych, dzięki czemu nie ma problemu z usługami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi.

Spółka posiada największy, co do ilości posiadanych maszyn skład celny wózków widłowych, wózków paletowych ręcznych oraz części zamiennych, co pozwala szybko i sprawnie reagować na potrzeby klienta.

Firma zatrudnia handlowców/sprzedawców, którzy swoją działalnością obejmują teren całego kraju. Dystrybucja prowadzona jest przez klika oddziałów Spółki. Zamiarem Zarządu Spółki jest rozbudowa pionu handlowego, tym także zwiększenie ilości oddziałów celem zagęszczenia sieci dystrybucji wózków widłowych. Firma rozwija również coraz większą sprzedaż eksportową.
 
arrownazwa:   LEMARPOL - wózki widłowe
arrowul./miejsc.:   Połczyńska 106B
arrowpoczta:   01-304 Warszawa
arrowWojewództwo:   mazowieckie
arrowpowiat:   m.Warszawa
arrowtel.:   +48 22 664 12 71
arrowtel.:   +48 33 870 51 13
arrowfax:   +48 22 664 12 71
arrowfax:   +48 33 870 51 13
arrowe-mail:   biuro@lemarpol.pl
arrowstrona:   www.lemarpol.pl
 
   
        
 
Maszyny, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Części maszyny, Urządzenia, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Formy do mięsa , Stabilizatory (crabbing) , Łupiarki , Korbowa , Wciągarki i nawijarki , Zlewozmywaki , Automaty kieszeniowe , Maszyny gąsienicowe , Części i akcesoria , Części i akcesoria , Zszywarki , Maszyny chłodnicze klimatyzatory , Części i akcesoria , Czopiarki , Żurawie wieżowe , Fermentatory , Koparki , Baseny rozmrażające , Ciężarówka ze skrzynią ładunkową , Szybkozłącze , Elektrownie słoneczne  

kontakt | regulamin | reklama
Copyright 2009 © eMaszyny Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu
oznacza akceptację regulaminu.
Wszystkie znaki firmowe oraz oznaczenia produktów są własnością tych firm. Wykorzystywane są w serwisie tylko i wyłącznie do celów informacyjnych.