logo panel klientaDodaj ogłoszenie          panel klientapanel klienta          
maszyny
Katalog firm Giełda maszyn
maszyny rolnicze
 
Branza:
Kategoria:
Podkategoria:
Producent
Województwo
Powiat
Miasto
  Działalność
produkcja handel
usługi inne
 
maszyny budowlane
Ogłoszenia
Targi, Wystawy
Dodaj firmę +
REKLAMA
Strona Główna > Katalog firm > MOBRUK - Zakład Odzysku Odpadów
 
 nazwa:
MOBRUK - Zakład Odzysku Odpadów
 ul./miejsc.:
Korzenna 214
 poczta:
33-322 Korzenna
 Województwo:
małopolskie
 powiat:
nowosądecki
 tel.:
+48 18 441 70 48
 fax:
+48 18 441 70 99
 e-mail:
mobruk@mobruk.pl
 strona:
www.mobruk.pl
Firma Mo-BRUK działa na rynku krajowym od 1985 roku. Siedziba główna mieści się w m. Korzenna k/ Nowego Sącza. Właścicielami są Elżbieta i Józef Mokrzyccy.

Początkowo firma zajmowała się produkcją wyrobów z lastriko, w późniejszym jednak czasie firma rozszerzyła swoją działalność o przedmiot produkcji betonu towarowego oraz budowy dróg i placów z betonu. Od 1996 roku Mo-BRUK zajmuje się szeroko rozumianą gospodarką odpadami przemysłowymi niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne.

Firma działa w oparciu o szereg decyzji zezwalających na odbiór, odzysk i recykling odpadów, jak również dysponuje decyzjami uzgadniającymi teren. Firma dysponuje terenami przemysłowymi, które dają możliwość dalszych inwestycji w zakresie gospodarki odpadami przemysłowymi.

Oferujemny szeroki wachlarz usług:
Gospodarka odpadami przemysłowymi - Firma dysponuje terenem na którym zlokalizowane są magazyny przystosowane do gromadzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Posiadamy własne środki transportowe umożliwiające nam przewiezienie praktycznie każdego rodzaju odpadów.

Drogi betonowe i nawierzchnie lotniskowe - Mo-BRUK posiada rozścielacz do betonu Fenisher C 650 zakupiony w Firmie GOMAKO w USA. Jest to obecnie drugi w Polsce tak profesjonalny sprzęt służący do układania nawierzchni z betonu.
 
   
Maszyny, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Części maszyny, Urządzenia, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Aparaty pomiarowe , Wentylatory , Kołowe , Urządzenia do produkcji biopaliw , Ostrzałka do wierteł , Regały , Sprzęt transportujący , Frezarki , Ładowarki , Nożyce , Ogrzewacze do asfaltu , Okrawanie naroży , Wózki terenowe , Tomograficzne , Wózki platformowe , Dzielarki , Transferowa , Przegubowe , Kruszarki, przesiewacze, inne , Piaskarki , Elektrownie słoneczne  

kontakt | regulamin | reklama
Copyright 2009 © eMaszyny Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu
oznacza akceptację regulaminu.
Wszystkie znaki firmowe oraz oznaczenia produktów są własnością tych firm. Wykorzystywane są w serwisie tylko i wyłącznie do celów informacyjnych.